2 miesiące

Dwa miesiące Neli to dla nas bardzo przełomowy czas ze względu na stabilizację jaka w końcu zagościła w naszym domu, a także ze względu na ustawanie dolegliwości brzuszkowych jakie towarzyszyły nam od samego początku.
Jak wiecie pojawienie się Neli nie wprowadziło do naszego domu jakiś ogromnych zmian, nie zmienił się nasz sposób życia, jedynie przybyło rzeczy i osób do noszenia. Nie jesteśmy ograniczeni czasowo, bowiem nie robi jej różnicy czy wykąpana jest o 20, czy 23, czy śpi w swoim łóżeczku, czy na cudzej kanapie. To taki typ spokojnego dziecka, które jest w stanie dostosować się do każdej sytuacji. Przetrwała również bez problemu podróż do Radomia jak i do Warszawy. 5 godzin przespała bez żadnego problemu dzięki czemu ja bez żadnego stresu mogłam skupić się na drodze. Jest dość powściągliwa jeśli chodzi o uśmiechy, ale mamy już na nią swoje sposoby. Obecnie trwa trzeci dzień kiedy nie dostaje espumisanu na boleści brzuszka, a my nie mamy wieczornego krzyku, który był nie do opanowania. To dla nas ogromna ulga, że w końcu wszystko nabrało jakiegoś stałego rytmu życia, a my nie taszczymy ze sobą lekarstw, a co ważniejsze nie jesteśmy uziemieni w domu przez przeziębienia, ani nie grozi nam szpital z powodu różnych dolegliwości.
W końcu możemy wrzucić pełen luz i cieszyć się z faktu, że mamy dwie cudowne istotki w domu, które dają nam mnóstwo szczęścia każdego dnia, a my możemy się czuć w pełni spełnieni jako ich rodzice.

na bloga1

na bloga2

na bloga3

na bloga4

na bloga5

A jak wam minęły pierwsze dwa miesiące?

Pozdrawiam K.M

Bluzeczka i kocyk - Bonprix
Getry - F&F

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>