Czas na nowe krzesło

Lato w tym roku nas pogodą niestety nie rozpieszcza, a chłodne wieczory przypominają o tym, że jesień nadejdzie wkrótce, a wraz z nią rozpocznie się kolejny rok szkolny / przedszkolny.
Wielu rodziców staje właśnie przed dylematem jak urządzić pokój przedszkolaka, ucznia podstawówki, a może z dziecięcego pokoju zmienić w pokój nastolatka? Przy remontach i zmianie mebli nie możemy zapomnieć o odpowiednim biurku oraz krześle.

Jakie więc powinno być dobre krzesło?

Dobrze dobrane krzesło do pokoju dziecięcego powinno przede wszystkim odciążać kręgosłup i pozwolić użytkownikowi na dopasowanie krzesła do swoich potrzeb – czyli fajnie, by było gdyby miało kilka regulacji, zarówno wysokości tak aby stopy mogły płasko spoczywać na podłożu jak i regulację odchylenia oparcia. Ważne są również podłokietniki, które pomagają utrzymać prostą pozycję i odciążają kręgosłup.
Pamiętaj również, że siedzisko powinno mieć odpowiedni rozmiar dobrany bezpośrednio do wielkości twojego dziecka. Jego głębokość powinna wynosić maksymalnie tyle ile długość ud twojego dziecka, a szerokość powinna być taka, by po bokach zostało jeszcze parę centymetrów wolnego miejsca.

Pamiętaj również o tapicerce, która nie tylko będzie pasowała do wnętrza, czy będzie z ulubioną postacią z bajki twojego dziecka, ale będzie zmywalna, czyli łatwa do utrzymania w czystości.

Rewelacyjne krzesła, które spełniają wszystkie te wymagania znajdziesz w sklepie centrumkrzeseł.pl.

W asortymencie znajdziecie te i wiele innych, świetnie pasujących do kryteriów krzeseł.
Nie zapomnijcie również o czymś na czym wasze dziecko będzie mogło się zrelaksować. W tym celu polecam niezastąpione pufy, które pokocha zarówno dziecko jak i nastolatek.

Pozdrawiam K.M.

*wpis powstał w ramach współpracy ze sklepem centrumkrzesel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>