Dopasuj mnie

IMG_2595

Do naszej domowej kolekcji CZUCZU dołączyły kolejne pozycje, w tym rewelacyjna gra edukacyjna CzuCzulotto Zwierzęta. Gra polega na odpowiednim odnalezieniu zwierzątek znajdujących się na kółeczkach i dopasowanie ich do plansz, w odpowiedniej kombinacji.
Gra teoretycznie przeznaczona jest dla dzieci powyżej 2 roku życia, ale rezolutny roczniak również świetnie poradził sobie z dopasowaniem zwierzątek.

To rewelacyjny sposób by ćwiczyć spostrzegawczość i kojarzenie u naszych dzieci, a zarazem możemy ćwiczyć nazwy zwierzątek oraz wydawane przez nie dźwięki.
Tradycyjnie jak to CzuCzu gra jest świetnie wykonana i przede wszystkim bardzo kolorowa, a zarazem miła dla oka.
Nela z takim grami radzi sobie różnie, za to świetną frajdę ma Lena, która w tempie błyskawicy odnajduje wszystkie odpowiednie kółeczka i pokonuje całą grę. Nelce większą frajdę zdecydowanie sprawia udawanie zwierzątek i mówienie co one robią. Śpiąca owieczka jest zdecydowanym hitem!

IMG_2588

IMG_2582

IMG_2577

IMG_2576

IMG_2570

IMG_2562

IMG_2556

Dzięki planszom dzieci również mogą dowiedzieć się w jakich warunkach i miejscach dane zwierzątka mieszkają, a także w jaką porę roku możemy je znaleźć.

W środku znajdziecie 6 bajecznie kolorowych plansz, oraz 24 żetony – po 4 na każdą planszę.

Świetnie nadaje się także na prezent!

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>