Fidella

Temat noszenia dziecka przewijał się w naszym domu od samego urodzenia Leny, już ona prawie 4 lata temu była noszona w elastyku, który wtedy był dla nas idealnym rozwiązaniem.

Z Nela od początku miałam tkaną chustę jednak przy częstotliwości Neli ulewania musiałabym ją prać 20 razy dziennie, a nie raz zanim zdążyłam małą zamotać to obie byłyśmy w wymiocinach. Temat chusty odpuściłyśmy i nasza wykochana chusta poleciała dalej w świat tulić innego maluszka, ale dla nas to nie był koniec noszenia. Wiedziałam, że potrzebujemy czegoś na szybko na zejście do samochodu zanim Nela zacznie dobrze chodzić, ponieważ fotelik był już zbyt ciężki na noszenie, a czasem prócz dziecka potrzeba zabrać jeszcze pół domu, więc wolne ręce mile widziane.

W ten sposób trafiliśmy na Fidellę, czyli nosidło ergonomiczne z regulacją, które w całości uszyte jest z chusty. To dla nas rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ takie nosidło starczy nam na cały okres noszenia, a Nela należy do malutkich dzieci, więc w polecanej przez wszystkich Tuli by się ‚utopiła’. Dzięki Fidelli nosimy się wygodnie i bezpiecznie, choć ma ona również swoje minusy jak np. słabo wypełnione pasy naramienne, ale przy wadze piórkowej 8 kg Neli jest to nie odczuwalne.

Fidella nie raz ratowała nas z opresji zarówno przy naszych licznych konsultacjach lekarskich w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w łodzi gdzie dostanie się z wózkiem z parkingu graniczy z cudem, a także przy akcji zima gdy zasypało nas śniegiem, a starsze dziecko do przedszkola iść chciało. Nie wyobrażam sobie w takich sytuacjach szarpać się z wózkiem po nieodśnieżonych chodnikach. Nie raz na pewno jeszcze nam się przyda w miejscach, w których ciężko dostać się z wózkiem.

Nosidło okazało się być jednym w najważniejszych gadżetów przydatnych przy dziecku.

na bloga18

na bloga19

na bloga21

na bloga22

na bloga23

na bloga24

na bloga25

na bloga26

Fidellę często możecie zakupić na kampaniach limango w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>