FP-2007_ambiance

Fisher-Price? Naturalnie

Kocham drewniane zabawki, których niestety Lena ma niewiele. Jednak większość jej zabawek to prezenty, na które nie mam zbyt dużego wpływu. Drewniane zabawki przenoszą mnie do przeszłości i wspominam moje piękne drewniane klocki, które układałam non stop.

Spełniając oczekiwania tych, którzy oprócz wysokiej jakości oczekują od zabawek naturalnego charakteru, Fisher-Price prezentuje nową linię drewnianych zabawek dla maluchów. Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane tak, aby w pełni zaangażować myślenie i rozbudzić kreatywność najmłodszych, idąc jednocześnie w zgodzie z gustem i przekonaniami eko-rodziców.

Drewniana seria Fisher-Price przeznaczona jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Sortery

FP-1005_2

 

Drewniane, kolorowe sortery zapewniają świetną zabawę oraz uczą rozpoznawania i dopasowania kształtów. Zabawy sorterem rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętność obserwacji, logiczne myślenie oraz koncentrację.

 

 

 

 

Układanki

FP-1011 single item FP-2001 single item

 

 

Drewniane układanki pobudzają spostrzegawczość, kształtują pamięć, uczą zręczności a także rozwijają zdolności manualne dzieci.

Puzzle

FP-3000_1 3in1WoodPuzzlePackDrewniane puzzle to gwarancja doskonałej zabawy dla najmłodszych. Puzzle rozwijają zdolności manualne, uczą spostrzegawczości, kreatywności oraz koncentracji.

Inne

FP-1000 Lion 2 FP-1000 Zebra 1 Zwierzątka na kółkach Fisher Price wykonane są z drewna w intensywnych kolorach, przyciągających uwagę dziecka. Kółka łatwo się obracają, co zapewnia płynną jazdę po różnych powierzchniach. Zabawka posiada wygodny uchwyt, dostosowany do małych rączek dzieci.

FP-1010_1Drewniana waga z piramidkami kolorowych klocków. Każda piramidka składa się z różnej wielkości klocków zakończonych kulą z uśmiechniętą małpką. Dziecko układając klocki po obu stronach wagi  obserwuje przechylanie szalek oraz próbuje układać klocki tak, aby zabawka zachowywała równowagę. Zabawka uczy kształtów, kolorów, pojęcia wielkości i wagi.

Wszystkie zabawki wykonane zostały z naturalnego, bezpiecznego materiału pokrytego ekologiczną farbą.

 

Drewnianą serię  kupić można w sklepach:

 

merlin.pl
agito.pl
smyk.com
mall.pl

 

Pozdrawiam Karolina M.

*Wpis powstał w ramach współpracy z firmą Fisher-Price

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

6 thoughts on “Fisher-Price? Naturalnie

  1. Super wyglądają! U nas drewnianych zabawek jest dużo, ale pies je za bardzo lubi i część jest pogryziona… Gumowe i plastikowe też trafiają w jej zęby. Aż szkoda komentować. Najgorsze że sobie nic nie robi z zakazów, kar czy nagród.

  2. Szkoda, że dopiero teraz jak mój syn już prawie pięciolatek. Jak byłam mała to moja koleżanka miała drewniany domek dla lalek Fisher Price, który dostała od cioci z Ameryki. Piękny był.

    1. Wielka szkoda! Ale najważniejsze, że wychodzą na wprost oczekiwaniom klienta, mi bardzo w ich asortymencie brakowało drewnianych zabawek 😉