Gadżety matki polki – torba

Każda matka co najmniej jednego dziecka wie jak ważna jest dobra organizacja przy wyjściu z maluchem zarówno na krótki spacer jak i na dłuższy wyjazd. Nie ukrywam, że odkąd Lena jest odpieluchowana przywiązuje dużo mniejszą wagę do tego co mam za sobą i już dawno pożegnałyśmy typową dziecięcą torbę na rzecz zwykłej kobiecej, w której po prostu można znaleźć awaryjne ubranko na zmianę, czy ulubioną zabawkę ( choć te zazwyczaj podróżują w samochodzie).

Jednak ze względu na fakt, że przy 2.5 latce i noworodku wyjście z domu nie będzie już takie łatwe zależało mi na odpowiednio pakownej torbie, bowiem ta pierwsza, którą używałam przy Lenie okazała się być nie praktyczna.

W moim wyobrażeniu torba musi spełniać kilka ważnych punktów:

1. Być bardzo pakowna! Wyobrażasz sobie spakować w jedną torbę ubrania dla dwójki, butelki, smoczki, pampersy, kosmetyki i jeszcze zabawki? Nie? Są jednak torby, które świetnie sobie z tym radzą.

2. Musi posiadać zaczepy do wózka, najlepiej jeśli są one w formie mocnych zatrzasków, ponieważ nie każdy wózek posiada specjalne zaczepy do toreb.

3. Przegródki, kieszonki i jeszcze raz kieszonki. Stara torba posiadała dwie duże kieszenie, które wiecznie musiałam przegrzebywać w poszukiwaniu kremu w małej tubce, czy awaryjnych skarpetek. Teraz wszystko musi mieć swoje uporządkowane miejsce.

4. Dodatkowe gadżety – miło, by było gdyby torba posiadała w zestawie podróżny przewijak, termo kieszonkę na butelkę lub kubek, oraz ewentualną kieszonkę na drobiazg taki jak smoczek, czy inna rzecz, której nie chcemy zgubić.

5. Wygląd – torby dołączone do zestawów z wózkiem zazwyczaj wyglądu nie mają wcale o trwałości również nie będę wspominać. Skoro już na jakiś czas muszę pożegnać się ze swoją kobiecą torbą to fajnie, by było gdyby ta dziecięca nieco z zewnątrz ją przypominała.

Na szczęście w moje ręce trafiła torba, która w 90% spełnia wszystkie moje oczekiwania. Mowa o Quinny Light Sand, która niestety w Polsce jest trudno dostępna, ale wierzę, że się to zmieni.

na bloga1

na bloga2

na bloga3

na bloga4

na bloga5

na bloga6

na bloga7

A jaką torbę wy polecacie? Może znacie jakieś gadżety, które w takiej torbie powinny się jeszcze znaleźć?

Pozdrawiam Karolina M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Gadżety matki polki – torba

  1. Torba zachwyca swoim nowoczesnym wygladem, nie ukrywam ze oprocz wygladu jest tez pakowna. Od dzis wiem jakiej torby szukać, dziękuje 😉 !