Gdzie szukać pokryć dachowych – woj. łódzkie

Wybór pokrycia dachowego już dawno za nami i jak pewnie dobrze pamiętacie padło na nowość z pokryć dachowych, a dokładniej na blachodachówkę Tysenię, która cieszy nasze oczy i jesteśmy zadowoleni z naszego ostatecznego wyboru, jednak nie był on taki łatwy. W naszej okolicy widuje się tak naprawdę nie wiele domów z płaską blachodachówką, albo po prostu ja ich nie widzę 😉 dlatego nasze poszukiwania zaczęliśmy oczywiście od przejechania się po kilku punktach sprzedaży z projektem domu i poproszenie o wycenę najbliższej naszemu wyborowi blachy. Punkty były lepsze i gorsze jak zresztą  bywa w przypadku wszystkich materiałów. Ceny również były bardzo różne, ale ostatecznie żadna z blach jakie widzieliśmy nie skradła do końca naszego serca, a jeśli już coś zwaliło nas z nóg – to cena również powalała.

23635642_1727457267296602_36344975_n

Wszystko stanęło w martwym punkcie, a nas gonił czas by zdążyć przykryć dom przed zimą i pewnie wahalibyśmy się jeszcze długo gdyby mój mąż przejazdem od klienta nie wypatrzył z drogi wystawy blach wzdłuż jednej z ruchliwych dróg w mieście. Szczerze wam powiem, że jak ktoś nie jeździ w tamtym kierunku to po prostu zapomina o punktach, które znajdują się przy wyjazdówce na Wrocław. I to był nasz strzał w dziesiątkę, bowiem trafiliśmy wtedy do firmy Elbud Bełchatów  .

19657153_305670773227050_4084720378433341671_n

Prócz idealnej blachy znaleźliśmy na miejscu również rewelacyjną obsługę. W końcu poczuliśmy się ‚zaopiekowani’ przez punkt sprzedaży i nie olani, że się tak wyrażę. Sam właściciel punktu się pofatygował do kontaktu z nami i tak naprawdę nie było dla niego rzeczy nie możliwych. Udało nam się wynegocjować świetną cenę, a pracownicy wyliczyli blachę tak, że został nam dosłownie znikomy odpad, mimo, że kładliśmy blachę samodzielnie. W razie jakichkolwiek problemów czy potrzeb mogliśmy kontaktować się zarówno z właścicielem jak i obsługą biura. Bo wiecie różnie się zdarza, czasem w zleceniu coś nie dojedzie, czegoś braknie u producenta, takie przypadki losowe się zdarzają, ale w tym przypadku każdy problem rozwiązywany był w trybie błyskawicznym.

Po odwiedzeniu kilku punktów z blachą na terenie Bełchatowa bez apelacyjnie polecam wszystkim poszukującym pokryć dachowych Elbud Blachotrapez Bełchatów, ale nie tylko bowiem w ich ofercie znajdziecie również wszystkie akcesoria do dachów łącznie z oknami, usługi dekarskie, a także instalacje fotowoltaiczne.
Jeśli nadal nie dokonaliście wyboru zajrzyjcie koniecznie do punktu przy ul. Lipowej 106 i przekonajcie się sami.

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>