Inspiracje do pokoju dziecięcego

Wiosna w pełni, co za tym idzie każdy z nas ma ochotę na zmiany zarówno w wyglądzie jak i we wnętrzach, które nas otaczają. Dokonując zmian nie możemy oczywiście zapomnieć o pokojach naszych maluszków. Choć w ostatnim czasie pokoje dziecięce skąpane są w bielach bądź szarościach pozwólmy sobie wraz z wiosną na odrobinę energetycznego koloru, który rozweseli wnętrze, ale także nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Pamiętaj jednak, by urządzając pokój dziecięcy postawić na meble ponadczasowe, które będą rosły wraz z Twoim dzieckiem. Dzięki nim będziesz mogła pozwolić sobie na zmiany aranżacji pokoju dodatkami bez większych kosztów. Najważniejszym elementem powinno być łóżko, w którym małe dzieci i niemowlęta spędzają większą część doby, dlatego niezwykle ważne jest by łóżko było bezpieczne oraz wygodne.

Westwing_Mood_DiB_Casual_FINAL

Westwing_Mood_Fantasievolles_Schlafzimmer_2

DE13KFK01-125_4

Jeśli jednak masz w domu starsze dziecko, które jest na etapie zapraszania koleżanek na noc może czas pomyśleć o łóżku piętrowym? Obecnie na rynku znajdziesz łóżka, w których szufladzie znajdziesz ukryty drugi materac, dzięki czemu problem położenia małego gościa zniknie, a Twoje dziecko będzie prze szczęśliwe.

Nie zależnie od wieku nie zapominaj także o miejscu takim jak stolik, czy biurko. Młodszy maluszek znajdzie tam miejsce na kreatywne chwile z kredkami i kartką papieru, a starsze dziecko będzie miało dogodne miejsce do odrabiania prac domowych.

Nie zapominaj także o upodobaniach swojego dziecka. Jeśli twoja córka jest fanką myszki Minnie, a syn jest zapatrzony w ukochanego Tomka to, dlaczego nie przemycić tego do ich pokoju, by sprawić im przyjemność?

Urządzanie pokoju dla malucha to ogromna przyjemność, a jeśli skupimy się na dodatkach będziemy mogli bez problemu i większych kosztów diametralnie zmienić wygląd pokoju. Nie od dziś, bowiem, że najważniejsze są dodatki, które tworzą spójną całość, czy to niewielkie poduszki, czy tapeta na całej ścianie.

trudy

terry 2

IBTD STICKERS2

EVANS LITFIELD-

compactor-

Westwing_Anna Wand_CI_UNRETOUCHED_2

Najważniejsze by wszystko dla dziecka było bezpieczne i podobało się właścicielowi pokoju.

Pozdrawiam Karolina M.

*wpis powstał w ramach współpracy z westwing.pl

zdjęcia pochodzą z pinterest.com oraz westwing.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

7 thoughts on “Inspiracje do pokoju dziecięcego