Karm wygodnie!

Jak większość z was wie Lena od początku była butelkowym dzieckiem, nie będę się po raz kolejny roztrząsać dlaczego, bo nie o tym ma być ten wpis, nie udało się no trudno. Dlatego nigdy nie zwracałam uwagi na ubrania mogące ułatwić mi karmienie piersią, do czasu gdy trafiła do mnie bluzka bardzo uniwersalna.

na bloga3

Jak widać bez problemu bluzeczka pomieściła mój spory ( w końcu to już końcówka!) ciążowy brzuszek, jednak nie ma co się obawiać rozciągnięcia, bowiem bluzka ma zastosowaną zakładkę z materiału, która pozwala na zmieszczenie tam nie małej piłeczki, a po porodzie ten materiał spokojnie zatuszuje nam pozostałości po brzuszku.

Jednak największym plusem tej bluzki jest fakt, że bez większego problemu możemy w niej wygodnie karmić. W dekolcie zastosowano podwójny materiał, który osłania nasze piersi, a gdy potrzebujemy nakarmić maluszka wystarczy odchylić materiał i wyjąć pierś. To szczególnie ważne w miejscach gdzie zależy nam na wygodnym karmieniu, a niestety nie możemy sobie pozwolić na wyjście do oddzielnego pokoju lub pomieszczenia. Chyba żadna z nas nie chciałaby świecić przy wszystkich zarówno brzuchem jak i całą piersią na wierzchu przed ludźmi.

na bloga6

na bloga5

na bloga4

Plusem jest również sam krój bluzki, który pasuje zarówno do luźnej stylizacji, a także do eleganckiej wersji np w połączeniu z elegancką spódnicą. To tylko od was zależy w jakiej wersji będziecie czuć się lepiej.

Pamiętajmy, że okres karmienia piersią to niezwykle magiczny czas, pozwólmy sobie zatem na odpowiedni dobór stroju by zarówno nam jak i maluszkowi było wygodnie.

na bloga3

na bloga2

Mam nadzieję, że wybaczycie mi mój wygląd, ale zależało mi na pokazaniu wam tej bluzki, a niestety ostatnie dni dają mi poważnie w kość i wyglądam jak wyglądam.

Jeśli zainteresuje was ten model lub inny, który może ułatwić wam zarówno ciąże jak i okres karmienia piersią zajrzyjcie koniecznie do sklepu Mama i ja.

*wpis powstał w ramach współpracy z Mama i ja.

Pozdrawiam Karolina M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>