Linomag do skóry wrażliwej

IMG_2495

O Neli problemach skórnych pisałam wam wiele razy. Szczerze wam powiem, że jeszcze nie do końca udało mi się ustalić co ją tak ostatecznie uczula. Na pierwszym miejscu na pewno jest czekolada, problemy pojawiają się także po jajkach. Dlatego po weekendzie w gościach gdzie niestety nie udało mi się jej do końca uchronić przed alergenami ponownie pojawiły się problemy skórne. Jednak od czasu gdy do kąpieli stosujemy Linomag Żel oraz szampon do skóry suchej i wrażliwej na bazie oleju lnianego pojawiające się zmiany są znacznie mniej zaognione niż bywało to wcześniej.

IMG_2489

IMG_2488

Wcześniej pojawiające się zmiany były bardzo czerwone wręcz wydawało się, że pęka skóra i pojawiały się głównie na tylnej stronie ud. Obecnie mycie w Linomagu oraz częste smarowanie skóry Medidermem oraz bephanthenem sensiderm znacznie pojawiło stan Neli skóry.

Dlaczego Linomag?

Ponieważ nadaje się dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Zawiera olej lniany, kwasy omega 3 i 6 a także pantenol, który ma działanie kojące. Ma również bardzo atrakcyjną cenę, bowiem w odróżnieniu o innych ’emolientów’ za butelkę 200 ml zapłacimy około 10 złotych. Buteleczka starcza na długo, bowiem przy umyciu wystarczy naprawdę kilka kropel do umycia całego ciałka. Minusem może być specyficzny zapach, który może niektórym przeszkadzać, my w sumie już do niego przywykłyśmy.

Dla nas okazał się być wybawieniem od niekończącej się szorstkiej skóry, a przede wszystkim łagodzi wszystkie zmiany również te nie mające nic wspólnego z alergią, a na przykład pieluszkowym odparzeniem skóry.

Z całego serca polecamy całą serię linomag również dla noworodków.

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>