unnamed

Mama Sprzeda

Szukacie miejsca gdzie moglibyście kupować i sprzedawać ubranka swoich dzieci bez żadnych dodatkowych opłat?

Właśnie w tym celu powstał portal MamaSprzeda.pl. Stworzyły go dwie zakręcone mamy, które również borykały się z tym problemem. Szafy wypełnione za małymi ubrankami i potrzeba zakupienia nowych sprawiły, że stworzyły one miejsce, gdzie spokojnie bez żadnych opłat możecie wystawić za małe ubranka na sprzedaż lub kupić po okazyjnej cenie kolejne.

Znajdziecie tam zresztą nie tylko ubranka, a wszyscy co związane z dziećmi. Koniec więc z długim przeglądaniem portali aukcyjnych i przekopywania się przez miliony produktów. Tutaj wszystko jest dostosowane do odpowiedniej kategorii i szybko znajdziecie interesującą was rzecz.

Z tego miejsca chcę was serdecznie zaprosić do zapoznania się z tym portalem oraz do korzystania z niego. Macie bowiem okazję dużo zaoszczędzić i może znaleźć coś unikatowego lub długo poszukiwanego. Sprawdźcie koniecznie i pozostańcie na dłużej.

Zapraszam was również na dziewczyn FP gdzie obecnie trwa konkurs.

unnamed2

 

Pozdrawiam Karolina M.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Mama Sprzeda