Nasza przygoda z Lego Duplo

Nie wiem czy wiecie, ale od dawna jestem wielką fanką portali na których w zamian za opinie możemy wypróbować konkretne produkty. Jednym z takich portali jest Testmeto .

Dzięki programom testującym trafiły do naszego domu już dwa zestawy Lego Duplo ( domek oraz ciężarówka ze straganem). Pierwszy zestaw niestety przeleżał długi czas w szafie, bowiem Lena nie była zainteresowana klockami, miała problem je zarówno składać jak i rozkładać. Półtora roczny maluch jednak może okazać się być zbyt mały by poradzić sobie z układaniem.

Nie dawno do klocków wróciliśmy bowiem Lena jest na etapie układania puzzli, klocków i wszystkiego co da się ułożyć w jakąś spójną całość. Powrót do Duplo na tym etapie był strzałem w 10! a dodatkowy zestaw, który nie tak dawno zamieszkał w naszym domu pozwolił stworzyć nam jakąś określoną konfigurację, dzięki czemu Lena zajmuje się zabawą na długi czas zarówno sama jak i z pomocą rodziców.

Wielki plus za to, że klocki są większe od tradycyjnego duplo ( doceni to każdy, który na nie nadepnął!), więc są dla dzieci łatwiejsze w zabawie, a także bezpieczniejsze, szczególnie, że w domu niedługo pojawi się niemowlę i wtedy każda mikroskopijna zabawka będzie dla nas złem. Klocki są również pięknie kolorowe, z pewnością zachwyci każdego malucha.

Lena dzięki zestawowi z ciężarówką i straganem uczy się nowych produktów, które znajdują się na klockach 😉

A jakimi klockami bawią się wasze maluchy?

na bloga10

na bloga11

na bloga12

na bloga13

na bloga14

na bloga15

na bloga16

na bloga17

na bloga18

Pozdrawiam

Karolina M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Nasza przygoda z Lego Duplo

  1. Ale ładne te klocki i jak się córcia fajnie nimi bawi :) Moi starsi synkowie uwielbiają Lego, ale są już duzi więc tymi małymi Lego się bawią i wszędzie ich pełno, jak teraz mój najmłodszy synio zaczyna przygodę z raczkowaniem, to muszę uważać by jakiegoś maluczkiego klocucha nie znalazł :)