Odpoczynek i zabawa z nowościami od Fisher-Price

Do terminu porodu zostało u mnie zaledwie kilka dni, dlatego wszystkie nowości, które mogą ułatwić mi organizację czasu przy dwójce dzieci są dla mnie jak najbardziej dla czasie. Jak więc można sobie pozwolić na odpoczynek i zabawę z niemowlakiem w domu? O tym specjalnie dla was Fisher-Price.

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny wiąże się z ogromnymi emocjami. Wszystkie z pozoru łatwe czynności, takie jak podnoszenie czy bezpieczne odkładanie maluszka, to ogromne wyzwanie dla początkujących rodziców. Co zrobić, gdy babcia ani dziadek nie mogą przyjść z pomocą? Gdy nie ma nikogo, kto choć na chwilę mógłby przytulić maluszka i pozwolić nam zebrać siły? Na ratunek przychodzą eksperci
Fisher-Price® z leżaczkami i fotelikami zapewniającymi dziecku komfort i bezpieczeństwo, a rodzicom – wolną chwilę.

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka tego, co najlepsze. Od pierwszych dni życia „stajemy na głowie”, by nasza pociecha miała wszystko, co zapewni jej komfort i prawidłowy rozwój. Dlatego otaczamy ją bezgraniczną miłością oraz… zabawkami i produktami, które motywują do ważnych „kroków milowych”, równocześnie gwarantując bezpieczeństwo i ciekawą zabawę.

A gdyby można było połączyć zabawy rozwojowe najmłodszych z chwilą relaksu dla rodziców? Można! Wystarczy skorzystać z wiedzy i doświadczeń profesjonalistów Fisher-Price®, którzy tworzą specjalne leżaczki i foteliki zapewniające bezpieczeństwo i motywujące dzieci do odkrywania nowych umiejętności. Co najważniejsze: produkty te dbają o właściwą, bezpieczną pozycję naszych pociech oraz stymulują cały szereg ważnych umiejętności dziecka.

CJJ79_Lezaczek_

Dla najmłodszych maluszków idealnym wyborem będzie nowy Komfortowy leżaczek. Nowoczesna, specjalnie wyprofilowana konstrukcja zapewnia komfort
i bezpieczeństwo, a funkcja delikatnych wibracji uspokoi malucha i pomoże mu zapaść w słodką drzemkę. Siedzisko
z  motywem wielokolorowego lasu tropikalnego stanowi doskonałą stymulację wzrokową. Dziecko, które w nim leży, zaciekawione otaczającymi go barwami, próbuje wodzić wzrokiem na boki leżaczka – co jest doskonałym ćwiczeniem przygotowującym do etapu unoszenia i kontrolowania główki. Dodatkowo, każdy ruch dziecka – od machania nóżkami po próbę sięgnięcia zabawki, sprawia, że leżaczek zaczyna się lekko bujać. Przyłączony pałąk z zachęcającymi do chwytania zabawnymi zwierzątkami w żywych kolorach można wyjąć na czas karmienia lub drzemki malucha. Komfortowy leżaczek, dzięki antypoślizgowej podstawie i trzypunktowym pasom, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Miękkie, wygodne obszycie nadaje się do prania w pralce, co na pewno docenią wszystkie mamy.

CMR10

Przenośny fotelik-bujaczek „Od niemowlaka do przedszkolaka” łączy w sobie funkcje fotelika
i bujaczka. To produkt, który „rośnie” wraz z dzieckiem. Będzie towarzyszyć naszym pociechom już od pierwszych dni życia aż do wieku przedszkolnego. Bujanie oraz uspokajające wibracje ukoją nerwy maluszka i zapewnią mu spokojny sen podczas drzemki. Na łatwym do zdemontowania pałąku umieszczono dwie aktywizujące zawieszki, zachęcające dzieci do wyciągania ku nim rączek. Ćwiczenia te pomogą w nauce chwytania oraz rozwoju sprawności manualnej. Trzypunktowy pas zapewnia najmłodszym bezpieczeństwo podczas wszystkich aktywności – od snu po zabawę.  A gdy dziecko podrośnie, bujaczek można przemienić w stacjonarny fotelik, idealny dla dziecka do 18 kg. To dla przedszkolaków wspaniałe miejsce zarówno na odpoczynek, jak
i zabawę. Kreatywnym aktywnościom nie będzie końca, również tym plastycznym, gdyż pokrycie fotelika można zdjąć i uprać w pralce. Dzięki łatwemu systemowi składania, fotelik można wygodnie przenieść lub schować.

Kolejną nowością w ofercie Fisher-Price® jest Skoczek „Wesoła dżungla”. Produkt ten ucieszy wszystkie aktywne maluchy, które dzięki jego stabilnej konstrukcji będą mogły bawić się w radosne podskakiwanie. Każdy dynamiczny ruch nagradzany jest wesołymi dźwiękami i kolorowymi światełkami, zachęcającymi dzieci do dalszej aktywności. Dzięki obrotowemu o 360 stopni fotelikowi maluch może patrzeć na wszystkie zabawki rozwieszone wokół niego oraz sięgać po nie i chwytać w rączki. Zwisające, pluszowe małpki do chwytania, żabka z lusterkiem, w którym maluch może się przeglądać, słonik do trącania, motylek-gryzaczek oraz lew do kręcenia to tylko niektóre aktywizujące elementy, które nie tylko całkowicie pochłoną uwagę naszej pociechy, lecz także będą stymulować jego zmysły.

W zależności od wzrostu dziecka, skoczek można regulować, wybierając jedną z trzech dostępnych wysokości. Ramę daje się łatwo złożyć w celu przechowywania lub transportu – co sprawia, że „Wesoła dżungla” może towarzyszyć maluchowi również podczas wizyty u babci i dziadka.

CHM91

„Nawet niewielka aktywność motoryczna daje wiele wrażeń i odczuć ze swojego ciała, a maluch szybko uczy się, że warto się ruszać, bo to źródło przyjemności.  A co najważniejsze, na długo zapamiętuje tę zasadę” – mówi dr n. hum. Justyna Korzeniewska, psycholog dziecięcy. Dziecko, które motywowane jest do ruchu od pierwszych dni życia, kiedy podrośnie i opuści leżaczek czy skoczek, będzie bardziej aktywne, energiczne i chętniej podejmie nowe wyzwania, mające kluczowy wpływ na jego dalszy rozwój fizyczny. Te sprytne produkty skutecznie pomogą maluchowi osiągać kolejne wielkie „kamienie milowe” rozwoju, zapracowanemu rodzicowi pozwolą zaś na chwilę „uwolnić ręce” i znaleźć moment na odpoczynek.

CHM10_2

Z pewnością te nowości ułatwią dni z maluchem nie jednej mamie, a jak to jest u was? Sięgacie po leżaczki lub inne zabawki? Jakie polecacie?

Pozdrawiam

K.M

*wpis powstał w ramach współpracy z marką Fisher-Price.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Odpoczynek i zabawa z nowościami od Fisher-Price

  1. wszystkie zabawki wydają się być ciekawe,poza skoczkiem. Każda sytuacja która próbuje przyspieszyć dziecku pionizację negatywnie wpływa na kręgosłup oraz stawy. Tak,ja wiem że wszyscy mieli chodziki ale świat idzie do przodu i dowiedziono że chcąc przyspieszyć siadanie,stawanie czy chodzenie poważnie szkodzimy dziecku. A do tego skoczek podczas którego dochodzi do wstrząsów.. ja jestem na nie.

    1. Dla mnie skoczek też osobiście nie jest najlepszym rozwiązaniem, sama jestem przeciwna chodzikom, ale przestawiam propozycje jakie ma marka dla rodziców. Pozdrawiam