Organizacja przestrzeni – ubrania niemowlaka

Każda kobieta, która spodziewa się maluszka zastanawia się zapewne jak zorganizować sobie przestrzeń aby było jej wygodnie z wszystkiego korzystać. Wiemy przecież, że z pojawieniem się maluszka w domu pojawia się również mnóstwo jego rzeczy, od pieluszek po foteliki, czy łóżeczka.

Jednak zorganizowanie przestrzeni nie jest wcale takie proste. Największy problem sprawiła mi oczywiście kwestia pochowania niemowlęcych ubranek, bowiem nie mogę sobie pozwolić na postawienie w pokoju dziewczynek drugiej komody, bo zwyczajnie nie ma na nią miejsca, a tą dotychczasową całą zajmuje Lena i ledwo jej rzeczy się w niej mieszczą. Dlatego dla Nelki zagospodarowałam część naszej suwanej szafy. Na początku wszystko ułożone było po prostu na półce jednak uznałam, że jest to bardzo nie praktyczne i przede wszystkim mało przejrzyste. Co prawda ja wszystko bym znalazła, ale mój mąż mógłby mieć już tym problem, a czeka go zostawanie sam na sam z dziewczynkami gdy ja będę w szkole, więc zależy mi na tym, by znalezienie odpowiednich ubranek również jemu nie sprawiło żadnego kłopotu. Przydatna tutaj okazała się być dużą szuflada, w której wygodnie ułożyłam zarówno body, skarpetki, czapeczki, rajstopki, pieluchy tetrowe, oraz pajacyki do spania.

Reszta kolekcji ubranek spokojnie może leżeć sobie na półce, zaś ułożenie ‚bielizny’ w szufladzie pozwoliło nam na dobrą organizację oraz na porządek. A czy rzeczywiście się sprawdzi? Już niedługo dowiemy się w praktyce.

na bloga20

na bloga21

Jak wy przechowujecie niemowlęce ubranka?

Pozdrawiam Karolina M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>