Otwarty dzień Cybex

Cybex_openday_2

W wyjątkowo upalny wtorek na zaproszenie agencji Konkret PR wybraliśmy się do Warszawy na dzień otwarty marki Cybex. Na wszystkich zaproszonych czekała przepyszna lemoniada oraz owoce i słodycze, zaś na maluchy czekały kredki, by się nie nudziły w czasie gdy rodzice bliżej poznawali produkty Cybexa. Lena tradycyjnie od razu skradła serce wszystkich i robiła wszystko na co tylko miała ochotę.

Ja najbardziej byłam oczywiście zainteresowana fotelikami samochodowymi, o które mogliśmy wypytywać eksperta, który cierpliwie odpowiadał na każde nasze pytanie i pokazywał wszystkie możliwości fotelików. Spokojnie mogliśmy również przymierzyć fotelik w naszym samochodzie, czy pasuje do naszej kanapy, ponieważ mimo tego, że na stronie marki nasze auto się nie znalazło to zawsze warto sprawdzić samemu.

Wraz z mężem byliśmy również z oczywistych powodów zainteresowani wózkami, a przede wszystkim wpadł nam w oko Priam, jednak cena zwaliła nas z nóg 😉

Takie dni to świetna okazja do poznania marki, „pomacania” produktów, a nawet sprawdzenie ich na dziecku, Cybex na co dzień nie jest na wyciągnięcie naszej ręki, bowiem w Bełchatowie można je dostać tylko na indywidualne zamówienie, a do Łodzi nie zawsze nam po drodze. Mimo wysokich cen to firma, którą warto rozważyć przy zakupie fotelika samochodowego, bowiem to jedna z wiodących marek, a z pewnością rewelacyjnym rozwiązaniem jest ich najnowszy fotelik od 0 kg, który może również pełnić funkcję gondoli poza samochodem.

Zostawiam was z kilkoma fotkami z tego dnia. A same produkty już niebawem będziecie mogli poznać bliżej na naszym blogu.

Cybex_openday_1

Cybex_openday_7

Cybex_openday_8

Cybex_openday_9

Cybex_openday_10

Cybex_openday_11

Cybex_openday_12

na bloga1

na bloga2

na bloga3

na bloga4

na bloga5

na bloga6

na bloga7

na bloga8

na bloga9

na bloga10

na bloga11

na bloga12

na bloga13

na bloga14

Pozdrawiam Karolina M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>