Pielęgnuj przyjaźń

Wielokrotnie na blogu podkreślam, że w życiu bardzo ważni są ludzie, również Ci mali – rówieśnicy naszych dzieci, którzy stają się dla nich pierwszymi przyjaciółmi, ostoją w smutnych chwilach, przyjaciele, którzy podadzą Ci dłoń gdy upadniesz.

Są również ludzie których widzimy raz do roku, a mimo wszystko więź jaka powstała jest ogromna. Do takich osób spokojnie możemy zakwalifikować Agę i jej rodzinę, którą poznałam na forum mam jeszcze w ciąży z Leną. Od tamtej pory miałyśmy okazję spotkać się na spotkaniu organizowanym przeze mnie. Od tamtej pory byliśmy wielokrotnie zapraszani do Tych jednak nigdy nie było nam jakoś szczególnie po drodze, aż do wczoraj gdy mąż zarządził, że nie będziemy siedzieć w domu i jedziemy w odwiedziny.

Pewnie trudno wam będzie uwierzyć, ale są to ludzie z którymi możemy spokojnie rozmawiać jak ze starymi znajomymi, a między dziećmi nie było nawet najmniejszej bariery. Nawet ich rozbrykany czekoladowy labrador znosił dzielnie pomysły Leny.

To jeden z dni kiedy wróciliśmy do domu bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi i miło będziemy wspominać te kilka godzin w doborowym towarzystwie.

Pamiętajcie, że warto pielęgnować przyjaźń nawet te pierwszą, dziecięcą.

na bloga1

na bloga2

na bloga3

na bloga4

na bloga5

na bloga6

na bloga7

na bloga8

na bloga9

na bloga10

na bloga11

na bloga12

na bloga13

na bloga14

na bloga15

na bloga16

na bloga17

na bloga18

na bloga19

na bloga20

Pozdrawiam Karolina M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 thoughts on “Pielęgnuj przyjaźń