Pora na bal!

Za oknem szaruga, z nosa leci katar, a Ty nie masz pojęcia jak córce zorganizować czas? Zorganizuj dla niej i jej lalek bal! Która dziewczynka nie marzy o zabawie w przygotowywanie posiłków dla swoich mini przyjaciółek, a następnie serwowanie ich na kolorowych talerzykach? Nawet nie wiesz jak bardzo wybujała jest wyobraźnia Twojego dziecka.

Jako dziecko uwielbiałam zabawę w dom, która najczęściej odbywała się na podwórku w moim „domku”, gdzie poznosiłam podniszczone stare naczynia mojej mamy, jakieś pojemniczki po maśle, czy innych produktach. Rodziców nie było stać na drogie zabawki, a wtedy piękne kolorowe plastikowe zastawy były wręcz nie osiągalne. Ktoś mógłby powiedzieć, że taki stan rzeczy pobudzał moją kreatywność i nie mam co do tego wątpliwości, jednak moje dziecko dorasta w innych czasach, gdzie wiele rzeczy mamy na wyciągnięcie ręki, a dzieci wychowujące się na blokowiskach nie mają szansy na taką zabawę, jaką ja miałam przed wieloma laty na bezpiecznym podwórzu otaczającym domek na wsi.

Z biegiem lat uwielbienie do plastiku zmalało, a jego miejsce zastąpiło piękne drewno, które niestety ciągle jest w cenie. Pociesza mnie fakt, że tego typu zabawki starczają na dużo dłużej i wytrzymują najcięższe próby, na które wystawia je Lena. Jednak nie można mieć wszystkiego i naszą drewnianą kolekcję uzupełniamy plastikowymi zestawami, które sprawiają dziecku równie dużo frajdy co ich drewniane odpowiedniki, a na szczęście kosztują nieco mniej.

na bloga1

na bloga2

na bloga3

na bloga4

na bloga5

na bloga6

na bloga7

na bloga8

na bloga9

na bloga10

na bloga11

na bloga12

na bloga13

Lalka – Smyk

Kuchnia – Allegro

Domek i drewniane meble – Lidl

Plastikowa zastawa – Wader

Plastikowe filiżanki – Natalia

Bluzka – Bonprix

Opaska – H&M

Pozdrawiam

Karolina M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Pora na bal!