Prezenty na dzień kobiet

Do dnia kobiet zostało mniej niż miesiąc tak, więc drodzy panowie pora pomyśleć o prezentach z okazji tego dnia, a może panie również mają ochotę sprezentować coś drugiej bliskiej kobiecie?

Wybór prezentu jest tak naprawdę uzależniony od stopnia zażyłości, a także od tego czy wiemy co dana osoba chciałaby dostać. Są jednak prezenty oczywiste, na które stawia znaczna część panów.

prezenty

1. Perfumy

Teoretycznie możemy je kupić niezależnie od stopnia zażyłości, ale istnieje tutaj ryzyko, że najzwyczajniej w świecie nie trafimy w gust obdarowywanej kobiety. Należy również pamiętać o tym, że każde perfumy zachowują się inaczej z ph skóry i to co pięknie pachnie na papierku lakmusowym może nie koniecznie ładnie pachnieć w kontakcie ze skórą. Są jednak perfumy jak np. Chanel, które chciałaby mieć pewnie każda kobieta.

2. Bielizna

To już prezent skierowany dla panów, którzy chcą obdarować swoją ukochaną, a przy okazji dobrze znają jej rozmiar, nie trudno tutaj bowiem o gafę, a zarazem o urażenie partnerki. Nie ukrywajmy również faktu, że piękna seksowna bielizna to również prezent dla obdarowywającego, bowiem to (miejmy nadzieję) on będzie miał okazję oglądać prezent w całej okazałości.

3. Czekoladki

To świetny prezent dla każdej kobiety, która z nas nie lubi czekoladek nawet bez okazji?

4. Bukiet kwiatów

Podobnie jak z czekoladkami, każda z nas chętnie je dostaje od kogokolwiek. A przy obecnej aurze za oknem przywołajmy chociaż odrobinę wiosnę pięknym wiosennym bukietem. Goździki lub tulipany to świetny pomysł na dzień kobiet!

A może by tak sprezentować kobiecie coś mniej oczywistego?

Która z nas nie chciałaby się chociaż przez kilka godzin poczuć jak księżniczka? Zapewne każda z nas. Dlatego rewelacyjnym pomysłem na prezent jest sesja zdjęciowa łącznie z make upem i fryzurą. To prezent, który zapadnie obdarowanej kobiecie na pewno na długo w pamięci.

A efekty sesji zdjęciowej można umieścić w foto-książce Printu, na którą mam dla was dziś rabat TUTAJ

1

3

5

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>