Rzepki – zabawka dla dzieci w różnym wieku

Lubię zabawki, którymi po równi może bawić się zarówno Lena jak i Nela. Dlatego nie miałam nic przeciwko Leny numerowi 1 z listu do świętego Mikołaja gdzie znalazły się rzepki, którymi wcześniej miała okazję bawić się u swojego kolegi.

Te małe różnokolorowe rzepki zajmują dziewczyny na dłuższą chwilę, a są zdecydowanie mniej inwazyjną zabawką niż ciastolina czy piasek kinetyczny, które następnie wymagają długiego sprzątania, mycia dzieci czy prania. Dlatego rzepki są dla nas idealną alternatywą w dni kiedy nie mam czasu na długie sprzątanie, czy gdy Nela ma zaostrzenie zmian skórnych, a przy nich zabawa piaskiem czy ciastoliną jest zdecydowanie nie wskazana.

Z rzepek powstają różne przedmioty, czy ludziki, do których zostały dołączone akcesoria typu oczka, czy wąsy wczepiane mocno w środek rzepki.

Lena lubi z nich tworzyć, a Nela ma zdecydowanie frajdę z samego zaczepiania i rozczepiania różnokolorowych konstrukcji. A ja dzięki wielkości zabawek wiem, że są one w pełni bezpieczne dla obu dziewczynek. Fakt, że Nela ma 2 lata, a Lena 4.5 wcale nie zmienia tego, że obie lubią pakować zabawki do buzi, rzepki są na szczęście na tyle duże, że nie wpadają im takie pomysły do głowy.

A czy wasze maluchy lubią również te kolorowe kuleczki?

na bloga1

na bloga2

na bloga3

na bloga4

na bloga5

na bloga7

na bloga9

na bloga10

na bloga11

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>