W sukience z sieciówki do chrztu

Stoję właśnie przed jednym z trudniejszych na tą chwilę zadań bowiem przygotowujemy się obecnie do chrztu świętego Neli. W związku z tym zrobiłam przegląd sukienek, które oferują w tym sezonie sieciówki. Dla Leny miałam sukienkę kupioną w miejscu gdzie były rzeczy typowo do chrztu i ostatecznie wcale mnie nie powalała.

DSC_1491

Nie miała na szczęście tony tiulu, czy satyny była delikatna bawełniana z różyczkami.
Obecnie plan jest taki by Nela była chrzczona w delikatnej letniej sukience z haftami. Co z tego wyjdzie nie mam pojęcia jednak najbliższa mojemu sercu jest obecnie oferta Zary.

zara...

Oferuje ona sukienki najbliższe mojemu wyobrażeniu. Nela będzie chrzczona w lipcu i taka forma mi najbardziej pasuje, w razie pogorszenia pogody zawsze możemy założyć delikatny prosty sweterek. Mam również pewność, że bez problemu użyjemy taką sukienkę ponownie w upalne dni.

Na drugim miejscu znalazła się oferta H&M.

hm
Jednak nie do końca to jest to czego szukam, a największym problemem jest rozmiarówka, bowiem sukienki dostępne są od rozmiaru 68, a Nela obecnie nosi z H&M rozmiar 56 i nie sądzę by udało jej się do tego stopnia urosnąć w półtora miesiąca.

Najdalej od mojego wyobrażenia jest oferta firmy Next, gdzie znalazłam sukienki z opisem, że przeznaczone typowo na chrzest.

next

Z trzech wybranych propozycji najbardziej odpowiadałaby mi sukienka środkowa jednak mam cichą nadzieję, że będzie wtedy bardzo ciepło i sukienka z długim rękawem nie byłaby najlepszym rozwiązaniem.

Zależy mi na tym by w stylu Neli sukienki do chrztu zakupić również podobną sukienkę Lenie co oferuje mi oczywiście Zara. Co wy myślicie o tym pomyśle?

Mamy dziewczynek – zdarza wam się ubierać je podobnie?

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 thoughts on “W sukience z sieciówki do chrztu

  1. piękne są te sukienki z sieciowek te typowo chrzcinowe pachną mi przepychem.córka była chrzczona w sukience mamas and papas bo akurat chrzestna mieszka w uk ale była prosta przez co wyglądała cudnie .ostatnio byłam w hm i widziałam ta pierwsza z prawej jest cudna z chęcią bym ja kupiła szkoda że moja córcia dopiero urodzi się w lipcu

  2. Opcje z zary są boskie na lipiec :-) ja kupowałem w kapp allu w podobnym stylu i to była rewelacja :-)