Zima zła

Teoretycznie dziewczynki są zdrowe nie licząc lekkiego kataru i teoretycznie mogłybyśmy właśnie oddawać się białemu szaleństwu, ale jest jeden problem – temperatura! Zima dała nam się skutecznie we znaki pokazując nam, że to ona dyktuje warunki i słupek rtęci od kilka dni utrzymuje się poniżej 10 stopni Celsjusza na minusie. W najbardziej krytycznych momentach w województwie łódzkim bliżej było nam do minus 30 stopni niż do upragnionego zera. Pewnie większość z was z mrozu się cieszy, ja również, bo oznacza to znacznie mniej zarazków, ale problem polega na tym, że małe dzieci powinny wychodzić teoretycznie do minus 10 stopni, gdy temperatura jest jeszcze niższa – siedzimy w cieple.
Czasem jednak pragnienie zrobienia dzieciom frajdy jest silniejsze niż zdrowy rozsądek, więc w święto Trzech Króli nie mogliśmy sobie darować, że wolny dzień spędzilibyśmy zamknięci w domu, więc wyruszyliśmy na szybki objazd osiedla na sankach! Nie obyło się oczywiście bez zmarzniętych czerwonych nosków i policzków, ale czego się nie robi dla dziecięcego uśmiechu prawda?

2

3

4

5

6

A wasze maluchy miały okazję przejechać się tej zimy na sankach?

Pozdrawiam K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>